Máte blog, ale…

zeje prázdnotou, nikdo vaše články nečte a naděje

úspěšného a profitujícího blogu je pryč?

Dnes vím, jak správně blog psát, aby se líbil jak vyhledávačům, tak i čtenářům a také jak důležité je pro úspěšný web grafika, obsah, optimalizace pro vyhledávače i marketing. Všechny tyto věci jsou klíčem k rostoucímu počtu návštěníků. Také používám různé metody monetizace a dokáži si tak přivydělávat ke studiu z pohodlí domova.

Ale vždycky to tak nebylo

Už na základní škole jsem se naučila, jak stránky kódovat a místo počítačových her jsem si hrála s Photoshopem. Od té doby jsem jich pár měla, ale všechny končily stejně: nikdo je nečetl a tak mě psaní bavilo méně a méně až blog zanikl mezi dalšími milióny neúspěšných.

kelly (kopie)

Eliška Plitzová

Později jsem se ale začala věnovat internetovým strategiím, marketingu a optimalizaci. Vybudovat profitující web mi nějakou dobu trvalo. Koupila jsem plno e-booků, kurzů a strávila stovky hodin za počítačem. Teď ale zpětně vidím, že právě získané znalosti a vzdělávání se bylo zlomové.

Dnes díky posbíraným zkušenostem umím na své stránky přilákat čtenáře a nejen to. Můj blog mi díky návštěvnosti vydělává! A tak jem se rozhodla dát všechny své posbírané zkušenosti z praxe do jednoho e-booku, díky kterému možná také skončíte jako já s vytvářením nových a nových webů s nadějí, že tentokrát to bude ono. Výsledkem je tento „multi-žánrový“ e-book s názvem Jak monetizovat váš blog.

Zvládnete to i VY: Vše prozradím polopatě.

Nemusíte hledat, testovat a analyzovat jako já: V e-booku Jak monetizovat váš blog získáte podrobný návod, jak postupně přeměnit blog aby se líbil vyhledávačům i čtenářům. Budete to mít snadnější a vyhnete se spoustě slepých uliček.

Obsah e-booku je rozdělen do dvou částí. První je nejdříve zaměřena na získávání návštěvníků a druhá na různé metody, prostřednictvím kterých  lze společně s vlastními stránkami vydělávat. U každé kapitoly také uvádím, jaké nástroje používám já, včetně návodu jak s nimi pracovat.

Co v e-booku najdete?

jmvb-compressor
 • Jak vytvořit osobitý brand: Jaké si zvolit barvy, font, tonalitu komunikace a jak prakticky vytvořit opravdu poutavé obrázky k příspěvkům s konkrétními příklady.

 • Jak správně strukturovat článek, aby jej čtenáři přečetli celý od začátku až do konce a také jak jejich pohyb při čtení analyzovat.

 • Krok za krokem, jak optimalizovat stránky pro vyhledávače. Co je nutné nastavit po technické stránce, které faktory zpříjemní zážitek čtenáře a kam všude patří klíčová slova pro nejlepší výsledky z organické návštěvnosti. Vše bez nutnosti volat programátorovi či kodérovi.

 • Kde, jak často a jakým způsobem propagovat vaše stránky, abyste získali nové čtenáře a jakým způsobem o ně pečovat. Dám vám také tipy na nástroje včetně návodů k jejich nastavení a propojení se stránkami.

 • Kde kromě AdWords a Skliku nakupovat a prodávat reklamu a články a jak jinak díky on-line marketingu začít vydělávat. Opět včetně tipů na nástroje, které využívám a detailních návodů krok za krokem.

 • Co je to lead scoring a jak a kdy díky němu oslovovat zákazníky za účelem prodeje.

 • Jak vydělávat například pomocí reklamy, prodeje článků, paywall, affiliate nebo vlastního info-produktu včetně toho, jak postupovat při tvorbě e-booku nebo kurzu.

Toto je krátké shrnutí všech 22 kapitol. Pokud vás obsah zajímá detailněji, můžete si ho stáhnout a nahlédnout na několik vybraných stánek e-booku.

STÁHNOUT NÁHLED ZDE >>

jak-monetizovat-vas-blog-nahled-compressor

Cena tohoto e-booku je 780 Kč. Přečtete 110 000 znaků, 67 stránek a 22 kapitol (plus bonusy!). Původně jsem tyto informace nechtěla předávat dále. Myslela jsem si, že vyjdu školu a budu pracovat jako programátorka nebo kodérka na projektech, kde se mi mé know-how bude hodit. Rozhodla jsem se ale jít  jinou cestou. Začala jsem podnikat, blogovat, psát o své vášni a chci teď své zkušenosti také předávat dál.

Příjde Vám 780 Kč příliš mnoho jen za elektronický dokument? Za to si přece můžete pořídit:

 • půlku vstupenky na koncert
 • půl hodiny se SEO konzultantem
 • grafický návrh jedné stránky od hodně levného středoškoláka
 • jedno tričko

Koupení jakéhokoli e-booku je investice

Slovo investice zdůrazním, jelikož se vám získané znalosti vždy několikanásobně vrátí. A právě vzdělání je tou nejlepší investicí. To, co se v životě naučíte, už je navždy vaše a nikdo vám to z hlavy nesebere, ani to nezničíte a neutratíte :-). Do své kapsy se vyplatí investovat.

Je na vás, jak vážně to se svými stránkami myslíte, jak moc opravdu chcete dosáhnout úspěchu a jestli investujete 780 Kč do svého vzdělání. Jedná se o ověřené metody, které fungují všem, kdo se grafikou, optimalizací nebo on-line marketingem déle zabývají. Budou fungovat i vám.

E-book ale není jediné, co vám pošlu!

Nevím, jestli jste si toho už všimli, ale jsem analytická osoba. Mám ráda pořádek, systém, grafy, tabulky. Přemýšlela jsem, co by mě ulehčilo cestu, kdybych si e-book koupila já. A tak jsem přidala k e-booku bonusy, které vás budou provázet systematicky krok za krokem :-).

jmvb-ps-compressor
garance

Pracovní sešit & checklist

V tomto bonusu najdete návod krok za krokem téměř ke každé kapitole z e-booku. Jednoduše si tento sešit vytisknete a přímo do něj budete plnit úkoly a zároveň si je odškrtávat.

Po zdolání tohoto pracovního sešitu budou vaše stránky plně optimalizované a připraveny na vlnu návštěvníků. Cena za specialistu, který by odvedl stejnou práci by byla v řádech jednotek až desítek tisíc.

49 stránkový bonus v hodnotě 290 Kč je zdarma

Doživotní aktualizace

V dnešní době se vše na on-line trhu vyvíjí mílovým tempem. Proto když v e-booku něco změním, přidám nebo rozšířím, automaticky obdržíte novou kopii ZDARMA.

Hodnota nevyčíslitelná

E-book: Jak monetizovat váš blog

Cena: 780 Kč včetně DPH

garance

Nic neriskujete:
Pokud pro vás nebude mít e-book žádnou hodnotu, vrátím vám peníze bez udání důvodu!

plaketa-compressor

Spokojené ohlasy čtenářů

E-book “Jak monetizovat váš blog” předčil má očekávání. Je nabitý zajímavými informacemi, technickými radami a balíkem skvělých tipů. Vůbec nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilý. A pokud byste náhodou měli obavy, jestli to zvládnete, pracovní sešit a checklist vás provedou krok za krokem. Je to investice, která, pokud nabízené rady opravdu aplikujete, se vám brzy vrátí.
Kateřina Turzová

Kateřina Turzová

www.chocodream.cz

Eliščin ebook je nabitý spoustou informací, které čtenáři, jimž je určený, určitě ocení. Kromě toho, že se dočtou o řadě způsobů, jak vydělávat přes svůj blog, a naučí se je i používat, najdou v ebooku spoustu rad, jak na blog přivést návštěvníky, aby měli také koho monetizovat. Za pozornost stojí i pracovní sešit, který čtenáře provede všemi kroky z ebooku doslova za ruku. Sama jsem v ebooku i v pracovním sešitě objevila hned několik vychytávek, které využiju i ve svém podnikání, a to se v online světě pohybuju už přes 10 let.
Petra Vymětalová

Petra Vymětalová

www.petravymetalova.cz

Tento ebook je nepostradatelný pomocník nabitý praktickými radami se spoustou potřebných odkazů. Po zakoupení jsem si myslela, že si ebook nejdříve v klidu přečtu a pak některé vybrané věci aplikuju do praxe. OMYL. Pracovala jsem průběžně pěkně krok za krokem. Praktický pracovní sešit mi pomáhal pěkně se orientovat v mé práci, díky čemuž jsem měla po celou dobu přehled, co už mám, co tvořím a k čemu se ještě vrátím. Připadala jsem si jako alchymista, který si míchá své nejlepší elixíry života pro svůj web.
Ebook mi úžasně rozšířil obzory a možnosti, jak lépe se svým webem dále pracovat.
Toto není návod, který si jednou přečtete a odložíte do pomyslné poličky ve svém počítači. Toto jsou ucelené instrukce, kterými budete často listovat pro připomenutí toho či onoho důležitého kroku na cestě za výdělečným webem. Tento jedinečný ebook vydá opravdu za mnoho jiných dohromady. Autorce velké díky!
Jaromíra Bednářová

Jaromíra Bednářová

www.skolazvesela.cz

Ebook „Jak monetizovat váš blog“ je naprostým klenotem. Nádherně jasně, strukturovaně a přehledně provádí snad všemi možnostmi, co se v současnosti nabízejí, jak finančně profitovat z vašeho blogu.
Pro mne byl tento ebook darem z nebe. Je nejen plný konkrétních znalostí, jak blog správně propagovat, čím zvýšit jeho atraktivitu, ale i praktických vychytávek, čemu se raději vyhnout. Třešničkou na dortu je nepřeberné množství odkazů přímo na nástroje, které jsou pro monetizaci blogu nezbytné. Je to taková vysoká škola blogerská, kterou všem blogerům vřele doporučuji. Ušetří vám nezměrnou spoustu úsilí a času.
Šárka Hošková

Šárka Hošková

www.sarkahoskova.cz

E-book je na velmi vysoké profesionální úrovni. Poskytuje velké množství informací, tipů a nástrojů pro zkvalitnění a zefektivnění webových stránek jak pro začátečníky, tak pokročilé uživatele. Díky e-booku jsem se dozvěděla o celé řadě nástrojů a aplikací, o kterých jsem dřív neměla ani tušení. Hodně informací pro mě bylo technicky náročných, ale zároveň jsem zde našla celou řadu nápadů pro vylepšení svého webu. Už se těším, jak je uvedu do praxe! Skvěle k tomu poslouží pracovní sešit a checklisty.
E-book doporučuji všem, kteří to se svým webem myslí vážně.
Marcela Krejčířová

Marcela Krejčířová

www.marcelakrejcirova.cz

Otázky a odpovědi

Tyto informace najdu přece i zdarma.

Ano, můžete je najít. Můj e-book je ale průřezem různých odvětví a obsahuje všechny informace na jednom místě. Ušetříte týdny i měsíce při hledání a testování toho, co na lidi funguje a co ne. Místo toho se můžete věnovat něčemu plodnějšímu. Mimo to pracovní sešit, který je k e-booku zdarma, na internetu opravdu v takové podobě nenaleznete :-).

Co když se ve světě internetu něco změní?

Co když doba pokročí a na on-line trhu budou platit jiné strategie? Nabízím vám doživotní aktualizaci. Jakmile v e-booku něco změním, přidám nebo rozšířím, ihned se o tom dozvíte spolu s novou kopií e-booku.

Co když blog nemám?

Využívat tohoto e-booku můžete i spolu s vytvářením nových stránek a mít tak už od začátku svůj web správně optimalizovaný a nastavený. Super vychytávky a nástroje e-booku Jak monetizovat váš blog vám ušetří do budoucna spoustu času.

Máte nějaké otázky? Napište mi na eliska@eliskaplitzova.cz

Po přečtení e-booku se vám na stůl nevysype řešení, které za dáte pár hodin dáte a z vaších stránek nebude hned špička mezi konkurencí. Tak to nechodí nikde a je třeba na všem pracovat. Už budete ale vědět kudy máte jít a kudy cesta naopak nevede. Pokuď jste teď nalomeni udělat krok, pamatujte, že pokud sami něco nezměníte vy, věci se samy od sebe nezačnou dít. Úspěšní lidé dosahují svých cílů tím, že jdou do AKCE.

Úryvek z e-booku:

KAŽDÝ může dosáhnout pasivního příjmu. Otázkou je, jak brzy toho chcete dosáhnout. Čím dříve začnete s pěstováním pasivního příjmu, tím lépe a čím více investujete do pasivního příjmu, tím dříve se dostaví.

Kupte si e-book Jak monetizovat váš blog TEĎ

Klikněte na tlačítko Koupit e-book a na další stránce vyplňte formulář. E-book stojí 780 Kč včetně DPH a uhradit ho můžete bankovním převodem. E-book vám příjde automaticky na váš e-mail v den připsání platby, což trvá 1-2 dny.

E-book: Jak monetizovat váš blog

Cena: 780 Kč včetně DPH

garance

Nic neriskujete:
Pokud pro vás nebude mít e-book žádnou hodnotu, vrátím vám peníze bez udání důvodu!

„Pokud nezačnete, neuspějete“

– Seth Godin